Koparki

Koparki

Koparki Mecalac to kompaktowe maszyny najwyższej jakości, które produkowane są profesjonalistów w swojej dziedzinie przy dbałości o uzyskanie doskonałych parametrów w zakresie funkcjonalności, elastyczności, mobilności i szybkości. Zostały one stworzone tak, aby zagwarantować uzyskiwanie najwyższej wydajności oraz komfortu operatora podczas przeprowadzania prac z wykorzystaniem tej maszyny. W tym celu wykorzystane zostały innowacyjne rozwiązania technologiczne, konstrukcyjne oraz odpowiednie materiały pozwalające na uzyskanie trwałego, wytrzymałego i odpornego na zużycie wyrobu.

Na co możesz liczyć kupując koparkę Mecalac?

Koparki marki Mecalac to szeroka oferta proponowanych rozwiązań, która obejmuje maszyny o różnorodnej budowie, funkcjonalnościach i zastosowaniach. Wśród oferowanych rozwiązań występują koparki gąsienicowe, koparki gąsienicowe typu SKID, koparki kołowe oraz uniwersalne koparki kołowe. Wszystkie koparki Mecalac stworzone są w oparciu o kompaktowość oraz mobilność, co gwarantuje uzyskanie najlepszej wydajności, sterowności i widoczności na każdym terenie budowy. Ponadto oferowana koparka elektryczna to rozwiązanie posiadają wiele ponadprzeciętnych właściwości technicznych zapewniających optymalne zarządzanie placem budowy, takie jak naturalne wyważenie, łatwość manewrowania, kompaktowa budowa, zwinność i duża moc podnoszenia.

Proponowane koparki Mecalac stanowią także rozwiązanie, które pozwala na optymalizację bezpieczeństwa operatora oraz zespołu pracowników uczestniczących w przeprowadzanych przy zastosowaniu maszyny pracach – nie są oni narażani na żadnego rodzaju wypadki. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wielu odpowiednich funkcjonalność oraz przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych, takich jak posadowienie podpór na podłożu, obniżenie wysokości dostępu do kabiny, doskonała widoczność i kompaktowość oraz blokada drgań przy pomocy pedała hamulca i drążka sterowanego. Ponadto możliwe jest opcjonalne zainstalowanie kamer, które dodatkowo podniosą bezpieczeństwo i wygodę przeprowadzanych prac.

Kompaktowe i wszechstronne koparki elektryczne produkowane przez markę Mecalac to idealne rozwiązanie, które wykorzystywane jest w budownictwie oraz innych dziedzinach inżynierii lądowej. Znajdują one swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przeprowadzenia prac ziemnych, transportowych. Koparka Mecalac pozwala na łatwiejsze i szybsze wykonywanie prac, takich jak kopanie rowów, otworów i fundamentów, podnoszenie ciężkich elementów, przeprowadzanie prac wykonawczych oraz przesuwanie i wyładowywanie różnego rodzaju materiałów do określonego miejsca.