Koparki kołowe

Koparki kołowe

Koparka kołowa to maszyna uniwersalna o wielu wszechstronnych zastosowaniach. Wykorzystywana jest do wykopów pod sieci wodno-kanalizacyjne, prace przeładunkowe czy do budowy dróg. Wyposażona w różne rodzaje osprzętu jest bardzo wydajna i przygotowana do najróżniejszych zadań. Tego rodzaju maszyna porusza się szybko i zwinnie, co skraca czas pracy i poprawia wydajność.

Co wyróżnia nasze koparki kołowe?

W ofercie naszego sklepu znajdują się wysoce wydajne i funkcjonalne koparki kołowe Mecalac. Prezentowane maszyny cechuje nieszablonowy design o gładkich, opływowych liniach, ergonomia, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Dzięki scaleniu oraz obniżeniu położenia silnika z obrotową wieżą cechują się wysokim stopniem stabilności i wytrzymałości. Oferowane maszyny są w pełni przyjazne dla operatora, ponieważ zapewniają łatwość obsługi. Wystarczy zaledwie jeden przełącznik, aby włączyć tryb pracy, postoju lub jazdy, co pozwala na zmniejszenie czasu aż o 7-10 manipulacji. Dzięki temu można wybrać pożądaną konfigurację zaledwie w jednej chwili.

W naszej ofercie znajduje się koparka kołowa Mecalac 12MTX, która jest wyposażona w ogumione koła, zapewniające funkcjonalność, wysoki poziom ergonomii i bezpieczeństwa. Przeznaczona jest do każdych, nawet najbardziej wymagających zadań w budownictwie i robotach drogowych. Maszyna zapewnia wysoką precyzję pracy operatora, ponieważ każda funkcja maszyny wyświetlana jest na kolorowym ekranie. Wysokiej jakości komputer pokładowy umożliwia dostosowanie do potrzeb, zaś lewa i prawa konsola pozwala na wygodny i praktyczny sposób obsługi.

Koparki kołowe Mecalac to urządzenia o nowoczesnej i stabilnej konstrukcji, które cechują się komfortem prowadzenia i zapewniają operatorowi doskonałą widoczność i widok panoramiczny. Dzięki wprowadzeniu opatentowanego szybkozłącza maszyny cechuje wielofunkcyjność i pełne bezpieczeństwo, ponieważ kabina jest bardzo łatwo dostępna dla operatora. Prezentowane maszyny posiadają wiele technicznych właściwości, takich jak naturalne wyważenie, moc podnoszenia, zwinność, łatwość manewrowania i zdolność do pracy w każdym terenie.