Koparki gąsienicowe

Koparki gąsienicowe

Koparki gąsienicowe to specjalistyczny sprzęt, który znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki. Korzystają z niego firmy budowlane, branża ogrodnicza, górnictwo, pracownicy robót ziemnych, melioracyjnych i drogowych. Napęd gąsienicowy umożliwia wykonywanie prac w nawet bardzo trudnym terenie, piaszczystym czy grząskim lub na nierównym podłożu. Tego rodzaju maszyny służą także do przenoszenia materiałów sypkich.

Jakie są nasze koparki gąsienicowe?

W tej kategorii znajdziecie Państwo nowoczesne i wielofunkcyjne koparki gąsienicowe Mecalac. Prezentowane maszyny są standardowo wyposażone w szereg funkcji, dzięki czemu mogą je wykorzystywać firmy z różnych branż. To urządzenia, które mogą osiągać prędkości do 10 km/h i są bardzo wydajne w pracy z łyżkami załadunkowymi, co sprawia, że pracują zdecydowanie szybciej, niż inne koparki. Dzięki szybszemu jeżdżeniu po placu budowy czas cykli pracy się skraca, co wpływa pozytywnie na wydajność pracy.

Koparki gąsienicowe Mecalac mogą przewozić więcej ładunku liczonego w m3, niż tradycyjne koparki. Wyposażone w silniki z napędem hydrostatycznym są bardzo mocne i wytrzymałe. Wygodne sterowanie przy pomocy joysticka pozwala na zwiększenie zwrotności maszyny i jej precyzji działania. Wyposażone w innowacyjny, opatentowany wysięgnik Mecalac uzyskują optymalną wydajność podnoszenia i manewrowania. Dużą zaletą prezentowanych maszyn jest szybka obsługa, łatwość kontroli, sprawna wymiana osprzętu oraz proste serwisowanie. Przełączanie koparki na tryb ładowarki można wykonać zaledwie jednym przełącznikiem. Wygodna kabina zapewnia komfort pracy operatora.

Koparka gąsienicowa, kompaktowa zapewnia zmniejszenie ilości przejazdów podczas załadowywania ciężarówki czy rozprowadzeniu ziemi do wykopu. Taka maszyna idealnie się sprawdzi przy przemieszczaniu dużych ładunków. Dzięki kompaktowej i stabilnej konstrukcji w zakresie 360° można pracować nawet w ciasnej przestrzeni roboczej, nic przy tym nie tracąc z wydajnego działania maszyny. Koparki gąsienicowe Mecalac są przeznaczone do najróżniejszych zadań i w każdym sprawdzają się znakomicie.