Transport Mecalac Polska

transport mecalac polska

Transport Mecalac Polska

Transport Mecalac Polska

MECALAC Polska wprowadził nową usługę dla swoich klientów! To  profesjonalny i bezpiecznych przewóz maszyn i urządzeń na terenie całego kraju. Transport realizowany jest przez doświadczonych kierowców, posiadających uprawnienia do poruszania się i operowania maszynami budowlanymi.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty, bez względu na to czy planują Państwo przewóz nowych, bądź używanych maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych, a także sprzętu wojskowego i innych ładunków wymagających naczepy niskopodwoziowej, t.j.:

  • transport koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych
  • transport kruszarek, spychaczy, walców, kafarów
  • transport podestów ruchomych, dźwigów, podnośników, zwyżek
  • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych
  • transport maszyn rolniczych kombajny, prasy, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, beczkowozy, inne
  • transport maszyn leśnych

Posiadamy w swojej ofercie naczepę niskopodwoziową typu SEMI, pozwalającą na przewóz ładunków o ciężarze do 19 ton oraz o max. wymiarach 2,5m szerokości, 9m długości i 3,10m wysokości.

Posiadamy aktualną licencję i zezwolenia oraz ubezpieczenie OCP, chroniące ładunki do kwoty 250 000 EURO. Zabezpieczenie ładunku na czas przewozu zawsze odbywa się przy użyciu pasów transportowych i/lub łańcuchów. Zapewniamy bezpieczną realizację transportów w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.

Wycenę transportu realizujemy „od ręki”, a stawki naliczane są indywidualnie.

Więcej szczegółów na temat usług znajdą Państwo w linku.