System telematyczny MYMECALAC CONNECTED SERVICES

System telematyczny MYMECALAC CONNECTED SERVICES

System telematyczny MYMECALAC CONNECTED SERVICES

Mecalac, światowy lider w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji kompaktowych urządzeń budowlanych do środowisk miejskich, wprowadza nową usługę, opracowaną we współpracy z Trackunit, kluczowym graczem w rozwijaniu platform telematycznych. Usługa – MY MECALAC CONECTED SERVICES – ma na celu wspieranie wydajności i rentowności działań klientów, wykorzystujących w swojej pracy maszyny Mecalac.

Soeren Brogaard, CCO di Trackunit
„Dzięki możliwości połączenia ponad 500 000 maszyn z naszą szybko rozwijającą się platformą chmurową, Trackunit nieustannie oferuje przywilej i możliwość współpracy z ambitnymi firmami budowlanymi podczas ich cyfrowej podróży. Z dumą współpracujemy z firmą Mecalac, która zaprasza swoich klientów do przyłączenia się do platformy Trackunit i wzięcia udziału w tej nowej, ekscytującej podróży.”

Baptiste Ligot, Mecalac Group After Sales Manager
„Przeprowadziliśmy kompleksowy przegląd globalnych firm telematycznych w celu oceny, która z nich, spełnia wszystkie nasze wymagania jakościowe, a także złożone potrzeby biznesowe naszych klientów. Na naszego partnera wybraliśmy firmę Trackunit, która tak jak my, oferuje produkty wysokiej jakości i podejście zorientowane na klienta. Ta współpraca umożliwi nam przewodzenie branży i ustanowienie nowych połączeń opartych na danych w całym łańcuchu wartości. Łączność z maszynami i optymalizacja ich wykorzystania jest niezwykle ważna, aby ta cyfrowa podróż nabrała rozpędu w branży. Dzięki naszej unikalnej platformie telematycznej Mecalac będzie mógł zapewnić klientom zarówno natychmiastową wartość finansową, jak i fundament dla nowych innowacyjnych usług. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym długoterminowym partnerstwem.”

Usługa składa się z portalu internetowego www.mymecalac.com oraz aplikacji mobilnej „MyMecalac” i ma na celu rozwiązywanie najczęstszych bolączek branży budowlanej, takich jak sygnalizowanie, które maszyny wymagają natychmiastowej opieki serwisowej lub przeglądu, dzięki czemu kierownictwo techniczne może być o krok przed potencjalnymi awariami. Portal internetowy to centrum informacji i wiedzy, który umożliwia menedżerom floty, właścicielom maszyn i operatorom, zwiększenie wydajności, bezpieczeństwa i czasu pracy maszyn, zapewniając dostęp do wszystkich kluczowych informacji – począwszy od podsumowań na poziomie ogólnym, aż po szczegółowe informacje o maszynie. Dzięki ciągłemu, szczegółowemu monitorowaniu maszyn i inteligentnym powiadomieniom o konserwacji, przeglądach i uszkodzeniach, aplikacja pomaga utrzymać maszyny w ruchu, przy zachowaniu maksymalnej prędkości i wydajności.

Rozwiązanie MyMecalac dostępne jest:

  • standardowo w koparkach 12MTX, 15MWR i 15MC Stage 5, a także w ładowarkach AS1600 i AS210e Stage 5.
  • jako opcja na wszystkich innych maszynach Stage 5.

Dowiedz sie więcej o usłudze MyMecalac Connected Services.

Broszura do pobrania: MyMecalac Connected Services – nowa usługa telematyczna Mecalac