Reprezentacja Mecalac na charytatywnym Rajdzie Koguta 2022!

Reprezentacja Mecalac na charytatywnym Rajdzie Koguta 2022!

Reprezentacja Mecalac na charytatywnym Rajdzie Koguta 2022!

Nie samymi maszynami człowiek żyje! Czasem fajnie jest zrobić coś razem, a jak jeszcze cel jest szczytny to już w ogóle:) Za namową jednego z naszych pracowników działu serwisowego, retro-Żuk pod banderą Mecalac, wystartował w corocznym rajdzie Koguta, który jest wynikiem miłości do motoryzacji i pomagania. Oprócz pięknej przygody i doskonałej zabawy uczestnicy pomagają potrzebującym. (W poprzedniej edycji, udało się zebrać aż 532 089,32 zł.!)

W tym roku pojazdy zabytkowe ruszyły 16.06.2022 z Oławy do Giżycka do żeglarskiej stolicy Polski oraz serca Krainy Wielkich Jezior. Uczestnicy musieli zmierzyć się z pokonaniem prawie 700 kilometrowej drogi, przebiegającej m. in. przez Warszawę 😉 Burmistrz miasta oraz mieszkańcy Giżycka przyjęli uczestników Rajdu z wielką radością, udostępniając scenę, zespoły koncertowe, konferansjera, pomoc służb miejskich, pomoc medyczną oraz grochówkę wojskową dla uczestników.

Naszą drużynę reprezentował, Krzysztof – wielki fan hydrauliki i elektryki maszyn budowlanych;) Jesteśmy bardzo dumni, że pomimo licznych przygód ze swoim wieloletnim przyjacielem marki Żuk dotarł do mety i godnie w imieniu całej firmy Mecalac odebrał statuetkę ukończenia rajdu.

Gratulujemy Krzysztofowi i organizatorom świetnej inicjatywy!