Pokazy specjalne MECALAC na eRobocze Show

Pokazy specjalne MECALAC na eRobocze Show

Pokazy specjalne MECALAC na eRobocze Show

Tegoroczna, ósma już edycja wydarzenia eRobocze SHOW, była zdecydowanie najciekawszym w tym roku wydarzeniem w branży maszyn roboczych w Polsce. Na Lotnisku Krzywa koło Legnicy, organizatorzy (wydawnictwo Lasmedia i Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator) zgromadzili ponad 50 wystawców z całej polski. Jednak co najważniejsze, uczestnicy imprezy mieli okazję przetestować w jednym miejscu kilkadziesiąt maszyn roboczych na największych jak do tej pory placach testowych.

Dla Mecalac była to wyjątkowa impreza. Bowiem pierwszy raz mieliśmy okazję by zaprezentować w Polsce live show z aż czterema maszynami jednocześnie podczas pokazów specjalnych w ramach eRobocze ARENA. W trakcie trzech pokazów demonstracyjnych zaprezentowaliśmy przed publicznością:

  • Koparkę gąsienicową Mecalac 8MCR
  • Koparkę kołową Mecalac 7MWR 
  • Wozidło budowlane Mecalac TA3SH
  • Ładowarkę obrotową Mecalac AS900

Do tej pory mówiło się o tym, jak pięknie koparki i ładowarki Mecalac prezentują się na halach wystawienniczych. Tym razem jednak, zgromadzona na pokazach publiczność mogła przekonać się, że prawdziwe piękno i funkcjonalność maszyn Mecalac widać dopiero podczas ich pracy, w warunkach, które jest ich naturalnym środowiskiem (w błocie, z obciążeniem, na nierównościach, w pracy z kruszywem).

3 października dopisała nie tylko pogoda, frekwencja wystawców ale i liczba zwiedzających. Do indywidualnych testów maszyn zgłosiło się wielu profesjonalnych operatorów, którzy przyjechali z całego kraju. Jeśli ktoś chciał przetestować wszystkie udostępnione maszyny, to musiał się bardzo sprężać.

Imprezę otworzyli Rafał Jajor, prezes wydawnictwa Lasmedia (organizator eRobocze SHOW) oraz Zbigniew Migda, prezes (współorganizator). Podczas eRobocze SHOW odbyły się zawody Polskiej Ligi Operatorów w kategoriach: koparka, koparko-ładowarka oraz ładowarka.

Dla osób, które z różnych względów nie mogły się pojawić na tej kultowej już imprezie przygotowaliśmy krótką fotorelację! Zapraszamy do obejrzenia:)