Pierwsze w tym roku Dni Otwarte Mecalac Polska za nami!

Pierwsze w tym roku Dni Otwarte Mecalac Polska za nami!

Pierwsze w tym roku Dni Otwarte Mecalac Polska za nami!

26 czerwca w siedzibie wrocławskiego oddziału Mecalac Polska odbyły się pierwsze w tym roku DNI OTWARTE MECALAC. Nasi goście mieli okazję obejrzeć i przetestować najnowsze modele maszyn, ale także poznać nasz cały zespół sprzedażowo-serwisowy, który na do dzień obsługuje klientów z całego województwa dolnośląskiego i okolic.

Tego dnia, do testów udostępniliśmy większość maszyn, które stacjonowały na placu naszego wrocławskiego oddziału. Wśród nich były m.in.: ładowarka AX850 o masie 5 ton, z łyżką o średniej pojemności 0,85 metra sześciennego, napędzaną silnikiem o moc 68KM;  koparko-ładowarka TLB890 – model o podwyższonych parametrach wyrywania i udźwigu, z przesuwanym ramieniem koparkowym; dwie koparki kołowe: 9MWR i 15MWR oraz niemal cała seria wozideł budwlanych TA6, 6MDX, 9MDX oraz 3.5sMDX.

Ponadto, odwiedzający dni otwarte Mecalac mogli liczyć na atrakcyjne rabaty na części na maszyn,  -25% zniżki na części z francuskich, niemieckich i brytyjskich fabryk, a także dostęp do wyprzedaży garażowej, gadżetów i poczęstunku, o który zadbał partner wydarzenia Europejski Fundusz Leasingowy SA, EFL Finance SA.  

Zapraszamy do obejrzenia zdjęciowej relacji z tego wydarzenia!