Nowość! Ładowarki kompaktowe serii MCL

Nowość! Ładowarki kompaktowe serii MCL

Nowość! Ładowarki kompaktowe serii MCL

MECALAC WPROWADZA NOWĄ GAMĘ ŁADOWAREK KOMPAKTOWYCH, ROZSZERZAJĄC SWOJĄ DOTYCHCZASOWĄ OFERTĘ ŁADOWAREK

Decyzja o wejściu na ten rynek wynika z rosnącego zapotrzebowania na małe, wielofunkcyjne ładowarki przegubowe w sektorze rolniczym, rentalowym i budowlanym. Maszyny te, z powodzeniem mogą zastąpić inne, dotychczas stosowane (takie jak: traktory ładowacze, ładowarki burtowe), zapewniając większą wszechstronność, zwinność i bezpieczeństwo.

 6 MASZYN SPEŁNIAJĄCYCH WSZYSTKIE POTRZEBY

Nowa seria ładowarek kompaktowych Mecalac MCL obejmuje 6 modeli o masie od 1,74 t do 2,85 t:

– 4 modele z długim wysięgnikiem (standard), dostosowane do potrzeb segmentu rolniczego

– 2 modele z krótkim wysięgnikiem, dostosowane do potrzeb segmentu budowlanego

MCL2: Niewielkie rozmiary i silniki jazdy zintegrowane z kołami pozwalają na zwinne poruszanie się. Najmniejsza maszyna z gamy MCL, ale o maksymalnej wydajności, posiada wszystkie cechy dużych maszyn. Nowoczesne i ergonomiczne stanowisko operatora chronione przez zadaszenie jest dostępne również w wersji z kabiną.

MCL4: Oferuje doskonały kompromis między kompaktowością a wydajnością podnoszenia. Silnik o mocy 18,4 kW sprawia, że jest to idealna maszyna dla firm rentalowych, którym zależy na trwałej i wydajnej maszynie. Niska masa transportowa umożliwia również przewożenie maszyny na przyczepie drogowej.

MCL6: To, co najlepsze w MCL4, ale z jeszcze większą mocą – silnik o mocy 36 kW umożliwia osiąganie i utrzymywanie dużych prędkości na drodze. Duży przepływ hydrauliczny i szybkość działania pozwalają znacznie zwiększyć wydajność na placu budowy.

MCL8: Moc, duża wysokość wysypu i udźwig to kluczowe słowa, które przyświecały projektowaniu tej maszyny. Doskonale sprawdza się w każdych warunkach, zarówno podczas załadunku, przeładunku, jak i pracy z osprzętem hydraulicznym.

MCL4+ / MCL6+: Wersje z krótkim ramieniem, spełniające specyficzne potrzeby różnych zastosowań, zwłaszcza w sektorze budowlanym, oferują zwiększony udźwig maksymalny.

Wszystkie maszyny będą dostępne w trzech wersjach: z zadaszeniem, z zadaszeniem składanym lub w wersji z kabiną oraz z szerokim wyborem osprzętu dodatkowego.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE MECALAC

Nowe ładowarki MCL mogą być wyposażone w najnowsze technologie firmy Mecalac zwiększające komfort i wspomagające kierowcę, w tym:

M-Drive: Zmienia maszynę w nośnik narzędzi, użytkownik może kontrolować prędkość maszyny za pomocą pedału nożnego przy wybranych obrotach silnika (przepustnica ręczna).

Speed-control: Zdefiniowanie na nowo zakresu prędkości, z którego można korzystać za pomocą pedału nożnego, w zależności od potrzeb. Na przykład, wybranie niższej prędkości pozwoli na bardziej precyzyjne wykonanie pracy.

Usługi MyMecalac Connected: Maksymalizacja wykorzystania maszyn dzięki zoptymalizowanym i dostępnym danym o maszynach, skrócenie czasu przestojów i lepsze zarządzanie flotą.

Kod cyfrowy startu: Klawiatura, która pozwala lepiej kontrolować użytkowanie maszyny.

Ta nowa linia produktów jeszcze bardziej wzmocni pozycję firmy Mecalac na rynku ładowarek i przyspieszy rozwój współpracy z takimi sektorami jak rolnictwo, architektura krajobrazu i firmy rentalowe.

Aby uzyskać więcej informacji na temat serii MCL lub znaleźć najbliższego dealera, odwiedź stronę https://www.mecalac.pl/maszyny/nowe/