NOWA GAMA MŁOTÓW MECALAC

NOWA GAMA MŁOTÓW MECALAC

NOWA GAMA MŁOTÓW MECALAC

Mecalac, światowy lider w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kompaktowych maszyn do prac miejskich, ma przyjemność zaprezentować gamę młotów hydraulicznych: MB30, MB40, MB50 i MB80 (MB, Mecalac Breaker).

Gama czterech młotów Mecalac o różnych wagach roboczych jest skuteczną odpowiedzią na różnorodne potrzeby. W rzeczywistości, dostosowując kombinację modelu młota i rozmiaru maszyny, jesteśmy w stanie skutecznie reagować na wszystkie poziomy użytkowania, zarówno sporadyczne, jak i intensywne.

Modele MB30, MB40 i MB50, przeznaczone do koparek o masie od 5 do 12 ton, są kompaktowe i lekkie, a system ochrony przed przeciążeniem zwiększa ich trwałość. Oferują również dodatkowy komfort obsługi dzięki układowi amortyzacji drgań, który pomaga zmniejszyć poziom generowanego hałasu podczas pracy młotem.

Model MB80, przeznaczony do koparek o masie od 9 do 16 ton, łączy w sobie wydajność, solidność i łatwość konserwacji, z systemem ochrony przed uderzeniami na sucho i wbudowanym rozwiązaniem amortyzacji drgań. Standardowy automatyczny system smarowania upraszcza codzienną konserwację.

W Mecalac dążymy do poprawy warunków pracy operatorów i wydajności na placach budowy. Nasze nowe młoty są lżejsze, cichsze, bardziej wytrzymałe i oferują optymalny komfort codziennego użytkowania.

Inwestując w te nowe akcesoria, firmy mogą zwiększyć swoją wydajność w terenie i zagwarantować sukces swoich projektów.