Miniładowarki Mecalac serii MCL dla rolnictwa

Miniładowarki Mecalac serii MCL dla rolnictwa

Miniładowarki Mecalac serii MCL dla rolnictwa

Mecalac, światowy lider w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kompaktowych maszyn do prac miejskich, stał się pionierem w oferowaniu wydajnych i wszechstronnych maszyn. Zalety te można również znaleźć w MCL, małych ładowarkach przeznaczonych do prac rolniczych.

Dla Mecalac decyzja o wejściu na ten rynek była podyktowana rosnącym popytem na małe, wszechstronne ładowarki przegubowe w sektorach rolnictwa i kształtowania krajobrazu. Działalność ta jest również następstwem przejęcia w 2019 r. produkcji ładowarek produkowanych wcześniej przez firmę Pichon.

Wydajne, wszechstronne, wygodne i bezpieczne maszyny

Dzięki niewielkim rozmiarom miniładowarka MCL może zręcznie manewrować w każdym terenie, oferując doskonały kompromis między kompaktowością a wydajnością podnoszenia. Jej szybkość działania oznacza, że można znacznie zwiększyć produktywność! Jest ona również wyposażona w najnowsze technologie Mecalac w zakresie komfortu i wspomagania operatora, takie jak M-Drive (prędkość maszyny sterowana pedałem przy danej prędkości obrotowej silnika) i Speed Control (definiowanie na żądanie zakresu prędkości używanego za pomocą pedału jazdy do przodu).

Gama 6 maszyn spełniających wszystkie wymagania dotyczące załadunku i obsługi

  • MCL2

Dzięki niewielkiej szerokości wynoszącej zaledwie 1,04 m, MCL2 jest idealną maszyną do wciskania się w najciaśniejsze przestrzenie, takie jak stare budynki gospodarcze, gdzie dostęp jest często ograniczony.

  • MCL4 i MCL6

Napędzane silnikami o mocy odpowiednio 25 KM i 50 KM, MCL4 i MCL6 są również szczególnie dobrze przystosowane do prac rolniczych, ponieważ ich długie wysięgniki umożliwiają im osiąganie dużych wysokości, na przykład podczas układania bel paszy.

  • MCL4+ i MCL6+

Wersje z krótkim ramieniem spełniają specyficzne potrzeby różnych zastosowań, szczególnie w sektorze budowlanym, oferując zwiększone obciążenia wywracające.