Mecalac x eRobocze Show 2023

Mecalac x eRobocze Show 2023

Mecalac x eRobocze Show 2023

Dwunasta edycja eRrobocze SHOW już za nami!

Dwa dni targów, dwa pokazy specjalne, dziesiątki przeprowadzonych testów maszyn, setki rozmów z klientami i fanami marki #Mecalac… tak można by w skrócie podsumować 12. edycję tegorocznych Centralnych Targów Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW, które się odbyły w Lubieniu Kujawskim w dniach 26-27 maja 2023 r.

W tym roku, na stoisku marki Mecalac uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć i przetestować m.in.: koparki kołowe 9MWR i 15MWR, koparko-ładowarkę TLB890, ładowarkę obrotową AS600, koparkę gąsienicową 6MCRwozidło budowlane TA2SH oraz nowość w ofercie Mecalac – miniładowarkę #MCL8.

Niewiele polskich eventów maszynowych daje tak bogatą ofertę obejrzenia i sprawdzenia przez operatorów, jak zachowują się w akcji maszyny budowlane oferowane przez kluczowych polskich producentów maszyn roboczych.

Bardzo cieszy nas fakt, że impreza z każdym rokiem się rozwija i nabiera coraz bardziej profesjonalnego charakteru. Już teraz cieszymy się na kolejną, regionalną edycję eventu, który odbędzie się w miejscowości Łobez w Polsce północno-zachodniej 7. października 2023 r.

Ale to przyszłość, a teraz zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z majowych targów…