Mecalac x eRobocze 2023 Łobez | Fotorelacja

Mecalac x eRobocze 2023 Łobez | Fotorelacja

Mecalac x eRobocze 2023 Łobez | Fotorelacja

7 października 2023… Cóż to była za dzień!

Nie jest tajemnicą że darzymy niezwykłą sympatią regionalne edycje święta wszystkich operatorów, czyli Targi Maszyn i Urządzeń eRobocze SHOW. Jest to zawsze niesamowicie intensywny czas z maszynami roboczymi w roli głównej. Dynamiczne pokazy maszyn, dziesiątki sprzętów do testowania, spotkania jednoczące środowisko… Ta 13. edycja wydarzenia pokazała, jak zdeterminowani są fani i pasjonaci ciężkiego sprzętu, skoro mimo niesprzyjającej pogody i odległej dla wielu lokalizacji potrafili przyjechać na to wydarzenie i czerpać z niego pełnymi garściami.

Dla MECALAC była to niepowtarzalna okazja do zapoznania klientów z północnych regionów Polski z najnowszą ofertą maszyn oraz szeroką gamą usług towarzyszących. Uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć i przetestować m.in.: koparki kołowe 9MWR i 12MTX, koparko-ładowarkę TLB980, koparkę gąsienicową 6MCR, ładowarkę AS750, wozidło budowlane 3,5MDX oraz miniładowarkę serii MCL.

Z tego miejsca pragniemy podziękować zarówno organizatorom – za ogrom pracy włożony w organizacje targów, ale także uczestnikom, za wszystkie rozmowy, uściśnięte dłonie i godziny testów. Dla nas to ogromna przyjemność móc kolejny rok razem z Wami dzielić się naszą pasja do maszyn Mecalac.

Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć, które tego dnia udało się nam uchwycić podczas pokazów i już teraz zapraszamy na centralną edycję targów do Lubienia Kujawskiego w 2024 roku.