Mecalac na XV Konferencji Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

Mecalac na XV Konferencji Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

Mecalac na XV Konferencji Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

Dobiegła końca XV Konferencja Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN – Klucz do wiedzy, która odbyła się 9-10 kwietnia br. w Wiśle.

Mecalac – jako jeden z producentów, zaopatrujących spółki wodno-kanalizacyjne w innowacyjne rozwiązania sprzętowe, w zakresie budowy i utrzymania sieci wod-kan, po raz pierwszy pojawił się na tym wydarzeniu w roli wystawcy. Spotkanie było znakomitą okazją do poznania blisko 200 profesjonalistów i specjalistów z branży, dla których ta coroczna konferencja jest niezwykle istotna z punktu widzenia wymiany wiedzy, doświadczeń i poznania nowoczesnych rozwiązań oraz narzędzi.

Honorowym Gospodarzem konferencji było Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Gliwicach, miano Partnera Strategicznego zyskał  UNISOFT Sp. z o.o., Saint-Gobain PAM Polska, Apator Powogaz SA, natomiast Partnerami Branżowymi zostali: Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., Wodociągi Białostockie Sp. z o.o., Wodociągi Miasta Krakowa S.A., Katowickie Wodociągi S.A., Gdańskie Wodociągi, Veolia i Wodociągi Warszawskie, natomiast Patronami Merytorycznymi została tym razem Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” i Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego.

Szczegółowy program konferencji można znaleźć tutaj: https://lnkd.in/d8MqT4KE

Dziękujemy organizatorowi wydarzenia BMP Budujemy Możliwości Porozumienia za zaproszenie i do zobaczenia za rok na kolejnej edycji tego branżowego wydarzenia.