Mecalac na eRobocze Show 2022 w Lubieniu Kujawskim

Mecalac na eRobocze Show 2022 w Lubieniu Kujawskim

Mecalac na eRobocze Show 2022 w Lubieniu Kujawskim

To były dwa niesamowicie intensywne dni z maszynami roboczymi w roli głównej! Dynamiczne pokazy maszyn, dziesiątki sprzętów do testowania, spotkanie jednoczące środowisko… tym na przestrzeni ostatnich lat stały się Centralne Targi Maszyn i Urządzeń eRobocze SHOW. Dziesiąta, jubileuszowa edycja tego wydarzenia była o tyle specjalna, że po raz pierwszy impreza trwała 2 dni, a to oznaczało jeszcze więcej odwiedzających i jeszcze więcej czasu na testy maszyn na placu testowym.

Dla MECALAC była to niepowtarzalna okazja do zapoznania klientów z najnowszą oferta maszyn oraz szeroka gama usług towarzyszących. Jeszcze nigdy, na żadnych targach w Polsce nie udało nam się zaprezentować aż 9 modeli maszyn. Uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć i przetestować m.in.: koparki kołowe 9MWR i 12MTX, koparko-ładowarkę TLB980, ładowarki AS600 i AX850 oraz wozidło budowlane 3,5MDX.

Z tego miejsca pragniemy podziękować zarówno organizatorom – za ogrom pracy włożony w organizacje targów, ale także uczestnikom, za wszystkie rozmowy, uściśnięte dłonie i godziny testów. Dla nas to ogromna przyjemność móc kolejny rok razem z Wami dzielić się naszą pasja do maszyn Mecalac.

Zachęcamy do obejrzenia filmowej relacji z targów, stworzonej z nieco innej perspektywy niż zawsze. Mamy nadzieje, że pokazanie tego eventu okiem jego uczestnika przypadnie Wam do gustu;)

Partnerem Mecalac na eRobocze SHOW był:

Europejski Fundusz Leasingowy SA

EFL Finance SA