Mecalac na CONEXPO-CON/AGG 2020 (fotorelacja)

Mecalac na CONEXPO-CON/AGG 2020 (fotorelacja)

Mecalac na CONEXPO-CON/AGG 2020 (fotorelacja)

Mecalac już po raz kolejny miał okazję zaprezentować swoje stoisko na Conexpo 2020, największych targach budowlanych w Ameryce Północnej. I choć targi skrócone były o jeden dzień – z uwagi na rozprzestrzeniającego się Koronawirusa – i pogoda płatała figle, to cel, który postawił sobie Mecalac został osiągnięty.

Po zaprezentowaniu serii koparek MCR na targach Conexpo 2017, Mecalac po raz pierwszy w swojej historii przedstawił w USA pełną gamę oferowanego przez siebie sprzętu budowlanego, dedykowanego obszarom miejskim.

Pokazy, które odbywały się 7 razy dziennie co godzinę, przyciągały tłumy. Scenariusz pokazu został skonstruowany tak, że w ciągu 15 min udało się zaprezentować wszystkie najmocniejsze atuty prezentowanych maszyn (9MWR, 6MCR, AS700, 6MDX). Niemałe znaczenie miała również muzyka stanowiąca niezapomniane tło całego pokazu i świetna narracja spikerki.

Widzowie nie kryli swojego zachwytu i zainteresowania. Rewelacyjne pokazy demonstratorów, były jedną z najczęściej komentowanych atrakcji na tych targach. Już kilka dni po zakończeniu CONEXPO-CON/AGG, na platformie YouTube pojawiła się cała masa filmików prezentująca urywki naszego demo show (przykładowe nagranie jednego z amerykańskich youtuberów można znaleźć tutaj).

Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że słowa nigdy nie zastąpią obrazu. Goście naszego stoiska, którzy mieli okazję zobaczyć maszyny Mecalac w akcji nie potrzebowali już właściwie żadnych argumentów „za”. Oni już byli przekonani. Pozostało już tylko umówienie się z dilerem i rozmowa o szczegółach oferty:)