Mecalac Driving Experience

mecalac driving experience

Mecalac Driving Experience

Mecalac Driving Experience

Na co dzień dużo mówimy o jakości, kompaktowości i parametrach naszych maszyn. O tym jak bardzo są mobilne, produktywne i funkcjonalne na każdym, nawet najbardziej wymagającym placu budowy, przekonało się wielu użytkowników maszyn Mecalac. Tworząc film, który mamy przyjemność dziś zaprezentować, zależało nam na pokazaniu naszych maszyn od nieco innej strony.

Operatorzy, z którymi na co dzień rozmawiamy, często podkreślają to, jak sprytne i uniwersalne są maszyny Mecalac. Doceniają ich swobodę ruchu, intuicyjność obsługi i radość z pracy tymi jednostkami. Nie da się porównać maszyn Mecalac do standardowych rozwiązań na rynku. Liczne, pozytywne komentarze operatorów i nasza własna pasja do maszyn Mecalac, popchnęły nas do stworzenia filmu, oddającego właśnie tę radość z operowania maszyną Mecalac. Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dodali do filmu aspektu humorystycznego;)

Plac budowy to jednak nie zawsze humor i radość. To przestrzeń wymagająca współpracy i to współpracy na wielu różnych poziomach: elastyczność maszyny – operator, niezawodność maszyny – harmonogram planu robót, mobilność i zwinność maszyny – ograniczenia przestrzeni placu budowy. Wszyscy wiemy, że branża budowlana to nie jest łatwy kawałek chleba i wygrywają Ci, którzy dobrze czują się w grach zespołowych.

Nasz wewnętrzny zespół tworzący Mecalac Polska, to taki „pit stop” rajdowy. Sprzedawcy mają pod opieką maszyny i klientów, serwisanci dbają o niezawodność techniczną maszyn, a dział części zabezpiecza tyły. Nawet prezentowany film, który chodził nam po głowie już od dawna, nie powstałby gdyby nie współpraca kilku firm, które tak samo mocno cenią rozwój swój, jak i sukcesy swoich klientów. Doskonalenie umiejętności jazdy, uczyni zwykłego kierowcę, kierowcą świadomym i profesjonalnym. Finansowe wsparcie inwestycji klientów, zapewni ich rozwój i zwiększy potencjał zakupowy w kolejnych latach. Praca na wielofunkcyjnym, uniwersalnym i mobilnym sprzęcie – przyśpieszy prace budowlane i uczyni je bardziej efektywnymi.

Liczymy, że film wzbudzi pozytywne emocje i poza subtelnym przesłaniem dotyczącym naszych wartości, w które nieustannie wierzymy, będzie przed wszystkim kilkuminutową rozrywką, która umili Wasz czas, w przerwie w zmienianiu świata wokół nas na lepsze!

Dla wszystkich tych, którym emocji będzie wciąż mało przygotowaliśmy razem z naszym partnerem specjalny kod uprawniający do 15% rabatu na wszystkie zakupy na stronie sklep.sjs.pl, czyli szkolenia indywidualne oraz przejazdy super samochodami. Hasło do wykorzystania rabatu brzmi „MECALAC” i jest ważny do końca 2023 roku.

Z tego miejsca pragniemy także podziękować naszym partnerom, którzy dołożyli swoją cegiełkę do produkcji filmu, czyli firmie SJS S.A. oraz SG Equipment Leasing Polska Sp. z o. o.

Sylwetki naszych partnerów:

SJS S.A. to firma z ponad 20-letnią historią, będąca na rynku polskim jednym z prekursorów szkoleń z bezpiecznej jazdy i eventów motoryzacyjnych z wykorzystaniem samochodów, które mają pod maską kilkaset koni mechanicznych. Obok SJS Driving Experience, zajmującego się organizacją niezapomnianych imprez firmowych, w skład firmy wchodzą również Szkoła Jazdy Subaru oraz SJS Driving Academy. Kilka brandów, jakie współtworzą SJS S.A. daje każdemu kierowcy wiele możliwości: od doskonalenia techniki jazdy i szkoleń propagujących bezpieczeństwo na drodze po fascynujące eventy, w których prym wiodą wielkie emocje z supercar’ami takimi jak McLaren, Lamborghini, Ferrari czy Porsche! Wielkim atutem SJS od lat pozostają ludzie – wysoko wykwalifikowani instruktorzy, jak nikt potrafiący budować wyjątkową atmosferę. Tę kadrę od lat współtworzą takie znakomitości jak Kajetan Kajetanowicz, Maciej Wisławski czy Wojciech Chuchała. Zapraszamy do korzystania z usług SJS i odwiedzenia naszej strony www.sjs.pl.

SG Equipment Leasing Polska (SGEF Polska) należy do grupy kapitałowej Societe Generale z centralą w Paryżu. Jako jedna z największych grup leasingowych w Europie, naszym celem jest bycie „Światowym partnerem dla zintegrowanych rozwiązań sprzętowych, tworzących zrównoważony i pozytywny wpływ na planetę.”. W Polsce SGEF skupia się na finansowaniu maszyn i sprzętu w 5 sektorach: rolnictwo, transport, przemysł, lotnictwo oraz zaawansowane technologie. www.sgef.pl