MECALAC DOŁĄCZA DO GRY!

MECALAC DOŁĄCZA DO GRY!

MECALAC DOŁĄCZA DO GRY!

Pasja jest tym, co napędza nas do działania. To ona towarzyszy kreatorom naszych maszyn w ich codziennej pracy konstruktorskiej, to ją widzimy w oczach operatorów, którzy zasiadają za sterami naszych koparek i to wreszcie ona daje nam motywację by każdego dnia rozwijać markę Mecalac w Polsce.

Cenimy ją także u najmłodszych, widząc w niej unikalną wartość, którą warto podsycać i pielęgnować. Dlatego – jako PARTNER – postanowiliśmy wesprzeć naszą lokalną drużynę piłkarską rocznik 2009 MOSiR Polonii Łaziska Górne, zapewniając jej profesjonalne stroje sportowe, by z jeszcze większą dumą rozwijali swoje umiejętności. Cieszymy się tym samym, że od teraz możemy wspierać nie tylko rozwój najwyższej klasy sprzętu budowlanego, ale również pasję sportową dzieci i młodzieży z naszego regionu.

Od dzisiaj nasi młodzi piłkarze będą występować w koszulkach z logo Mecalac. To początek współpracy i już myślimy o dalszych wspólnych działaniach. Wierzymy, że przykład działań Mecalac Polska zachęci inne firmy z naszego regionu do współpracy i zachęci do wspierania sportowego rozwoju młodzieży.

Życzymy wielu sukcesów młodym piłkarzom!