Wozidła budowlane

Wozidła budowlane

Wozidła budowlane to bardzo funkcjonalne i wydajne maszyny, które są przeznaczone do przewozu materiałów sypkich. Stanowią doskonałą alternatywę do innych pojazdów budowlanych, ponieważ są szybkie, wydajne i dzięki prostej konstrukcji – niezawodne w swojej pracy. Tego rodzaju maszyny idealnie nadają się na place budowy oraz do wszystkich miejsc o ograniczonych przestrzeniach, takich jak np. budowy w ciasnych przestrzeniach miejskich, kształtowanie krajobrazu czy budownictwo mieszkaniowe. Ze względu na swoje funkcje użytkowe cieszą się coraz większą popularnością.

Sprawdź wozidła budowlane marki Mecalac

Wozidła Mecalac to atrakcyjna propozycja naszej firmy, dedykowana firmom budowlanym i rentalowy. W ofercie posiadamy maszyny o ładowności 1-3 tony oraz większe o tonażu 6-10 ton, które w zależności od wariantu różnią się parametrami technicznymi. Wyposażone w napęd hydrostatyczny pracują płynnie i nieprzerwanie, a dzięki łatwemu i przyjaznemu sterowaniu zapewniają operatorowi komfort pracy.

Standardowa skrzynia biegów powershift z automatyczną zmianą napędu zapewnia wysoką wydajność i wpływa na zredukowanie ilości zużytego paliwa. Technologia Stop/Start to znakomite udogodnienie, które wyłącza i włącza silnik w  zależności od potrzeby. Dzięki wytrzymałej konstrukcji podwozia i skrzyni ładunkowej zagwarantowana jest bardzo dobra stabilność wozidła w trakcie pracy.

Wozidła Mecalac to bardzo wydajne i nowoczesne maszyny, które są liderami w swojej klasie. Wyposażone są w szereg rozwiązań, takich jak składana rama, zabezpieczająca ułatwiająca transport, wysokowydajne hamulce tarczowe, skracające drogę hamowania, system Capture, zapewniający monitorowanie lokalizacji maszyny, jej czasu pracy i pokonanego dystansu oraz wysokowydajne silniki Diesla z chodzeniem wodnym, zapewniające wydajną pracę. Duża, otwierana pokrywa, ułatwia wykonywanie czynności serwisowych.

Oferowane wozidła budowlane to innowacyjne maszyny, które są wytrzymałe, niezawodne i spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa. To idealne rozwiązania do każdego rodzaju prac budowlanych.