Ładowarki kołowe

Ładowarki kołowe

Ładowarki kołowe to specjalistyczne maszyny, które służą do transportu i załadunku różnego rodzaju materiałów. Świetnie się sprawdzają do prac na każdym placu budowy, ponieważ są wydajne i wygodne w użytkowaniu. Tego rodzaju maszyny są bardzo chętnie wykorzystywane ze względu na uniwersalne i wszechstronne zastosowanie.

Jakie ładowarki kołowe mamy do zaoferowania?

W tej kategorii znajdują się ładowarki kołowe Mecalac, które są dostępne w różnych wariantach. Mamy nowoczesne, sześciotonowe modele AF z 4 kołami skrętnymi, które dzięki układowi kierowniczemu kół są wyjątkowo stabilne i zwrotne oraz ładowarki przegubowe z serii AX. Ładowarka kołowa, przegubowa cechuje się innowacyjną technologią, a przez to komfortem i wysoką wydajnością przy każdym zastosowaniu. Koparki AX posiadają bardzo wiele zalet, takich jak wysięgnik „monoboom” z kinematyką typu Z, elektrohydrauliczny, kompatybilny układ szybkiej wymiany, bardzo dobra widoczność z przodu i z tyłu, inteligentna koncepcja chłodzenia z hydraulicznym układem sterującym wentylatora oraz bogaty program osprzętu. Ponadto koparki wyposażone są w kabinę, zapewniającą doskonałą widoczność, a dzięki autostabilizacji ruchu wahliwego zapewniają maksymalny komfort jazdy.

Ładowarka kołowa Mecalac z serii AS to maszyna wszechstronna, kompaktowa, bezpieczna i wyjątkowo wydajna. Cechuje się doskonałą zwrotnością w każdych warunkach pracy. To maszyna, która pozwala na szybkie i produktywne wykonywanie wszelkich zadań roboczych. Umożliwia jednoczesną jazdę, kierowanie i obrót wieży, co pozwala na bardzo sprawne wykonywanie zadań. Ładowarki obrotowe z dwiema osiami skrętnymi wyposażone są w szereg udogodnień, takich jak, m.in. elektrohydraliczne szybkozłącze, służące do szybkiej wymiany osprzętu, samokompensujący się mechanizm obrotu wieży, wysięgnik monoboom z obszarem roboczym 100 ̊między kołami, sztywna rama czy stabilizacja tylnego mostu.

Wszystkie oferowane ładowarki to najlepszy sprzęt na każdą budowę. To maszyny innowacyjne, które są liderem pośród wszelkich innych, tradycyjnych ładowarek, ponieważ cechują się najlepszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, gwarantującymi bezpieczną i wydajną pracę.