FOTORELACJA – Mecalac na e-Robocze w Lubieniu Kujawskim 11.09.2021

FOTORELACJA – Mecalac na e-Robocze w Lubieniu Kujawskim 11.09.2021

FOTORELACJA – Mecalac na e-Robocze w Lubieniu Kujawskim 11.09.2021

Mecalac jest obecny na e-Robocze SHOW niemal od samego początku. Jest to o tyle ważne, że na przestrzeni ostatnich kilku lat mogliśmy obserwować i brać czynny udział w rozwoju tej ogólnopolskiej imprezy dla operatorów. Organizatorzy, jak zawsze stanęli na wysokości zadania i przygotowali event na najwyższym poziomie. Dopisała zarówno frekwencja osób odwiedzających targi, jak i firm wystawienniczych oraz – co nie jest bez znaczenia – pogoda!.

Tegoroczna edycja E-ROBOCZE SHOW odbyła się w centralnej Polsce w Lubieniu Kujawskim. Cieszymy się że MECALAC jako jeden z czołowych producentów w branży budowlanej mógł zaprezentować swoje rozwiązania koncepcyjne maszyn na największej w Polsce imprezie branżowej dla operatorów. Jak co roku skupiliśmy się na tym co dla nas najważniejsze – czyli na prezentacji maszyn w formule  ‘demoshow’, do której przygotowania zaprosiliśmy w tym roku nie tylko naszych fabrycznych demonstratorów, ale także operatorów, pracujących na co dzień na maszynach Mecalac.

Nawet najlepsza technologia jest bowiem bezużyteczna bez dobrego operatora. Nasze maszyny nie istnieją bez pasji ludzi którzy na nich pracują! To dla nich jest ta impreza i to z nimi chcieliśmy w tym roku ją przygotować!.

Dziękujemy wszystkim, którzy tak tłumnie odwiedzili nasze stoisko i zdecydowali się  przetestować nasze maszyny.  Emocje jakie pojawiały się na twarzach operatorów podczas testów są dla nas największą nagrodą i napędzają nas do dalszego działania!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z eventu i… do zobaczenia na kolejnej edycji E-ROBOCZE SHOW