Formularz gwarancyjny

Darmowy zwrot części

Możesz zwrócić zamówione części nawet do 14 dni po zakupie.

Ekspresowa dostawa

Większość wysyłek jest realizowana w dniu złożenia zamówienia.

Pomoc w doborze części

Przy składaniu zamówienia eksperci pomogą uzupełnić je o niezbędne pozycje.

Wsparcie techniczne

Wskazówki montażu zakupionych części / schematy

WAŻNE!

W przypadku błędnych lub niekompletnych danych rozliczenie gwarancji może się opóźnić lub gwarancja zostanie odrzucona!

W przypadku awarii/usterek silnika, zgłoszenie zostanie przekierowane do gwaranta silnika.

 

Uwaga!
Jeśli gwarancja na maszynę wygasła lub jeśli Mecalac nie odpowiada za usterki, rozliczenie zlecenia (kosztów dojazdu i powrotu, przejazdów i czasu pracy oraz potrzebnych materiałów i ewentualnych kosztów oględzin), zrealizowanego na podstawie niniejszego formularza, następuje na podstawie protokołu. Stawki wynoszą: 250,00PLN netto za roboczogodzinę, 3,00PLN/1km netto dojazdu z/do oddziału i inne wynikłe koszty np. części zamiennych.

  Dodaj zdjęcia  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Wyrażam zgodę
  Oświadczam iż jestem świadom/-a faktu, że jeśli gwarancja na maszynę wygasła lub jeśli Mecalac nie odpowiada za usterki, rozliczenie zlecenia (kosztów dojazdu i powrotu, przejazdów i czasu pracy oraz potrzebnych materiałów i ewentualnych kosztów oględzin), zrealizowanego na podstawie niniejszego formularza, następuje na podstawie protokołu. Stawki wynoszą: 250,00PLN netto za roboczogodzinę, 3,00PLN/1km netto dojazdu z/do oddziału i inne wynikłe koszty np. części zamiennych.
  Wyrażam zgodę
  Oświadczam że zapoznałem/am się i akceptuję Ogólne Warunki Sprzedaży
  Wyrażam zgodę
  Oświadczam że zapoznałem/-am się z zapisami dotyczącymi gwarancji, zawartymi w Dokumentacji Techniczno-Ruchowej (zwanej DTR-ką), które zostały dostarczone razem z maszyną podczas jej przekazania przez dealera Mecalac.
  Oświadczam
  Oświadczam, że przed wysłaniem zlecenia zapoznałem się z treścią Polityki prywatności danych biznesowych i akceptuję jej treść.