Autorskie zegary Mecalac Polska

Autorskie zegary Mecalac Polska

Autorskie zegary Mecalac Polska

Rok 2022 jest dla nas symboliczny. To dziesiąta rocznica istnienia firmy Mecalac Polska, którą chcielibyśmy celebrować wspólnie z naszymi klientami. To właśnie dzięki Nim istniejemy i możemy się rozwijać. Pragnąc docenić tę wzajemną relację, stworzyliśmy limitowana serię autorskich zegarów, które otrzymają klienci, którzy w tym wyjątkowym dla nas roku kupią maszynę Mecalac.

Zegary powstały na specjalne zamówienie. W ich tworzeniu uczestniczył znakomity śląski artysta, Piotr Chmera – twórca marki Custom Clocks, który tworzy niebanalne projekty dla ludzi, którzy cenią wyjątkowość i chcą nadać indywidualny charakter swojemu otoczeniu. Zależało nam by stworzony wspólnymi siłami artefakt, łączył w sobie zarówno funkcjonalność, prostotę, elementy świadczące o naszej tożsamości, ale także wyjątkowy design i unikalny charakter. Naszym zdaniem cel został osiągnięty, ale jesteśmy ciekawi także Państwa opinii.

Warto podkreślić, że każdy zegar, który wyszedł spod ręki artysty jest unikatowy, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. A co najważniejsze, w sercu każdego z nich jest to, co stanowi istotę naszych działań – elementy eksploatacyjne maszyn Mecalac. Żyjąc w poszanowaniu naszego środowiska, ale też mając emocjonalny stosunek do sprzedawanych i serwisowanych przez nas maszyn, postanowiliśmy nadać wymienianym podczas napraw i przeglądów części drugie życie, czyniąc z nich symboliczną duszę naszych zegarów.

Ostatni pandemiczny czas pokazał nam ponadto, że w życiu ważna jest każda minuta i chcieliśmy by ten zegar również nam wszystkim o tym przypominał. Doceniajmy każdą minutę pracy i każdą minutę odpoczynku – czas z bliskimi i czas z tymi, których spotykamy na swojej zawodowej ścieżce. Niech ten zegar będzie symbolem także i tego, co naprawdę w życiu ważne.