Autorski kalendarz Mecalac na 2023

Autorski kalendarz Mecalac na 2023

Autorski kalendarz Mecalac na 2023

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce kolejny autorski kalendarz MECALAC na 2023 rok.

Do jego stworzenia, ponownie zaprosiliśmy twórcę o pseudonimie Pierre Migot, który  zaczynał swoją artystyczną drogę w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych razem z pierwszą falą graffiti. I choć przez kilka lat związany był silnie z architekturą to powrócił do swoich streetartowych korzeni, realizując się w malarstwie sztalugowym i wielkoformatowym, które można podziwiać w galeriach sztuki na cały świecie oraz w licznych prywatnych kolekcjach w RPA, Anglii, Niemczech i oczywiście w Polsce.

Pretekstem do ponownej artystycznej kooperacji był, z jednej strony, niezwykle pozytywny odbiór pierwszej edycji autorskiego kalendarza MECALAC na 2021 rok, a z drugiej strony, chęć udokumentowania w graficznej formie ogromu przemian zachodzących w marce MECALAC, zarówno na poziomie globalnym, jak i w jej regionalnym oddziale MECALAC POLSKA. Zwieńczeniem pracy ostatnich kilku lat całego zespołu MECALAC było bowiem nie tylko zaprezentowanie nowej gamy maszyn elektrycznych, czy rozwój wielu innowacyjnych na skalę światową projektów, takich jak choćby premiera wozidła Revotruck, ale także intensywny rozwój marki w Polsce i ugruntowanie jej pozycji, jako ważnego gracza na rynku producentów maszyn budowlanych.

Mamy nadzieję, że ten niezwykły kalendarz spotka się z Waszym entuzjastycznym odbiorem w ciągu całego 2023 Roku i da równie dużo przyjemności z jego posiadania, jak nam z pracy nad jego tworzeniem.

Na początek zdradzamy jak wygląda pierwsza – styczniowa – karta kalendarza, kolejne już wkrótce…

Link do zakupu kalendarza: https://sklep.mecalac.pl/pl/p/Autorski-Kalendarz-MECALAC-2023/343